Beauty Note – Dior Eye Reviver Palette

Dobré ráno!

Dnes to bude o Dioru. Když jsem tuto paletku viděla na internetu, zůstala jsem trochu v šoku. Představte si, když se vám zastaví dech, zůstanete zírat s otevřenou pusou a ruka na touchpadu se zastaví v polovině pohybu… tak nějak… ještě se mi zamlžily oči 😀. Uviděla jsem paletku stínů, které využiji všechny do jednoho! Ještě jako bonus s gelovou linkou a od Diora, na jehož vlně jedu prakticky od Vánoc. To, že mě čeká průzkum Rouge Dior snad ani psát nemusím. Zatím nemám ani jednu (emotikon opice, co si drží pusu) 😀.

Zpět k paletce stínů – podle Dior.com je to první rozjasňující paleta, která používá technologii Glow-Mimetics TM. Nevím, o co jde, ale rozjasní skvěle. Když se podíváte na paletku, tak první stín je podkladový a i on obsahuje drobné rozjasňující částečky – použije se na celé víčko až pod obočí. Druhý stín je už více třpytivější a jde použít na projasnění vnitřního koutku, kam jej nejvíce dávám já, nebo na celé pohyblivé víčko. Třetí stín se dá použít k rozjasnění vnější části oka a klidně až pod obočí. Čtvrtý stín můžete dát do ohybu víčka a udělat tak oku hloubku. Pátý nejtmavší stín je na vnější část pohyblivého víčka a na spodní linku. Stíny jsou úžasné, gelová linka taky. Pigmentace stínů je výborná. Stíny nemají takové ty velké třpytky, projasní přirozeně, neopadávají pod oko při nanášení, barvy se neslévají a nezalézají do ohybu víčka. Jen pro upřesnění – báze pod makeup nepoužívám ani na obličej ani na oči, když jdu líčit oči, tak je mám lehce přepudrované.

Musím se přiznat, že po prvním osahání testeru v parfumerii jsem zaprášila celý stojan, na ruce jsem měla pár třpytek a byla jsem docela na pochybách, jestli si mám paletu koupit. Druhá návštěva v jiné parfumerii mě k nákupu přesvědčila. A udělala jsem dobře. Asi mi k tomu prvnímu testeru dali špatné štětce. Doma používám štětce Zoeva – konkrétně č. 220 na podkladový stín, č. 231 na druhý stín a projasnění koutku oka, č. 222 na třetí stín a nanášení na pohyblivé víčko a č. 227 na stínování vnějšího koutku a ohybu víčka. Na gelovou linku používám malý štěteček, který byl v paletce, je šikovně střižený a krásně se s ním pracuje. Linky si dělat neumím, ale už první pokus byl s tímto malým pomocníkem na jedničku 🙂.

Paletku teď používám nejvíc. Když chci jen nenápadné denní líčení, použiji první tři stíny, když chci výraznější líčení, dám si čtyři nebo všech pět stínů a linku. S paletkou se dá hezky vyhrát.

Dám vám sem ještě moje fotky, co na ni říkáte? Jak si nejraději líčíte oči vy?

Mějte hezký den!

P.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *