Cukr, káva, limonáda

Ahoj všichni,
minulý týden vyšla v rámci Knižního čtvrtku už třetí knížka mojí kamarádky Šárky ZmátlíkovéCukr, káva, limonáda.
Měla jsem možnost být i na představení knihy v kavárně knihkupectví Academia a říci pár slov o Šárce a knize a hlavně už jsem měla možnost knihu přečíst. Tak vám mohu dát krásný tip na vánoční dárek pro vaše kamarádky, maminky, babičky, tchýně, kolegyně nebo prostě pro vás ;-).

Cukr, káva, limonáda
Příběh knihy začíná v psychiatrické klinice na Slovensku, kam hlavní hrdinka Sabina odcestuje na dvouměsíční záskok za kamarádku. Přebírá její povinnosti a terapeutickou skupinu.Celá kniha ovšem není jen o psychiatrii. V momentě, kdy Sabina opustí kliniku a vrací se zpět do Prahy, kde má svoji lékařskou praxi, se změní tempo knihy a nedovolí vám odtrhnout se.
Příběh se začne zajímavě rozvíjet, je v něm dokonce (moje vysněná) kavárna a hlavně vztahy. Vztahy rodičů a dětí, manželské a milenecké svazky, pouta, která trvají celý život, i když už na ně není legální nárok.
Víc vám z příběhu neprozradím, vezměte si knížku a kafe a běžte si ji přečíst.

Kniha se čte dobře. Pro mě to bylo jako koukat na hezký film. Podobné pocity jsem měla po shlédnutí snímku Líbáš jako bůh. A vůbec by nebylo špatné, kdyby mohla být Cukr, káva, limonáda předlohou pro celovečerní film. 😉 Samozřejmě to knize i autorce přeji. A vám přeji, ať se kniha líbí a udělá radost nejen pod stromečkem.
Do galerie vám dám pár fotek z představení knihy a z jejího křtu.

Mějte se krásně a užívejte předvánoční čas. Pa, Pavla

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *