Děti v Praze – Dopravní hřiště Prosek

Junior miluje značky a autíčka všeho druhu. Říká o sobě, že bude policajt, a je hotový z každé sanitky nebo policejního auta, které potkáme. A taky mi kecá do řízení, upozorňuje mě na značky a dožaduje se vysvětlení těch, které ještě nezná… se v autě nenudíme 🙂. Děda mu vysvětloval značku pro obytnou zónu, že jsou tam domečky a hřiště a Junior na něj: „Dědo, to je přece obytná zóna…“. Nejlepší dárek jsou pro něj dopravní značky v jakékoliv formě, takže na třetí narozeniny máme jasno – další sadu značek nebo pexeso. Možná by byl nadšený i ze sady pro dopravního policistu :-)).

Byli jsme se podívat na Dopravním hřišti Prosek. Junior byl nadšený a samozřejmě nechtěl odejít. Po hodinové jízdě autíčkem jsem ho nalákala alespoň na nanuka, ale hned chtěl další hodinu v autě a při odchodu jsem mu musela slíbit, že příští týden jedeme zase… Naštěstí tam dělají dobré kafe a zabaví se krásně sám 😀

Tak kdybyste měli doma taky takového dopravního nadšence, třeba vám tip na Dopravní hřiště Prosek přijde vhod 🙂. Hřiště se dá i pronajmout na dětskou oslavu a vstupné i půjčovné jsou za velmi lidové ceny. Otevřeno je o prázdninách každý den od 10 do 19h.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *