Dvouměsíční Mimi

Podle domácího vážení má okolo 6kg… a bude asi statnější a širší než Junior. Výškově jdou zatím stejně. Takový trochu hokejový typ – takže u mě dobrý 😀.

Má za sebou první kompletně prospanou noc. Vstával později než já. Nemohl mi dát lepší dárek, který se ovšem další nocí téměř anuloval, když chtěl jíst každé tři hodiny! Většinou se budí jednou. Hodně záleží na denním spánku. Když spí přes den hodně, nemůže večer zabrat a v noci se budí častěji. Stejně mám ale pocit, že jsme o jedno kojení posunutí – usíná na noc okolo desáté a po ranním kojení v 7h si často dá ještě další hluboký spánek. Chci ho nasměrovat na usínání okolo sedmé – osmé večer a vstávání v 7 ráno.
Vypadá na dálniční typ – když se jede, je to dobrý. Když ovšem popojíždíme a stavíme na semaforech, hned kňourá. 🙂 Společník na dlouhé cesty…
Dudlík ho většinou naštve. Juniorovi jsem ho nechtěla dávat a přitom ho to vždy uklidnilo. Mimi ho dostal druhý týden a doteď ho moc nechce :-)). Musí být už hodně unavený, když ho vezme na milost. Ale zkoušela jsem jen silikonový, možná to chce jiný tvar nebo materiál.
Dobře se mu spí odpoledne v kočárku. Jsou dny, kdy mi dá i 3h klidu… ovšem tím se zase rozhazuje večer a noc, tak by měly stačit 2h odpoledne :-))
Většinou má studené ruce, i když je přikrytý. Celkově bude asi chladnější typ, v horku bývá neklidný.

A hrozně to letí. Celý tento rok – těhotenství, porod, šestinedělí, dva měsíce po porodu… přípravy na první Vánoce ve čtyřech, první hory s miminem 😀 Těším se na to všechno!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *