Inspirace: Dárky pro muže

Inspirace: Dárky pro muže

Chlapi mi sem moc nechodí a ti, co ano, tak budou dělat, že tento článek nevidí, jo? 😉

Takže dámy, jaké kupujete vašim mužům dárky? Praktické nebo něco, co si prožije, a nebo umění, na které bude z křesla u krbu hledět? Já jsem v tomto spíš praktik. Možná se časem posunu do roviny umění, zatím si dáváme věci, které užijeme.

Když máte doma “kravaťáka”, jak se dřív hodně říkalo, nebo manažera či prostě chlapa, co musí chodit v obleku, máte z půlky vyhráno. Pak se dají kupovat věci jako:
– košile na míru (muž třeba chodí do Le Premier),
– kravaty, kapesníky, ozdobné špendlíky do klopy, kvalitní šály,
– aktovky (těch už jsem darovala několik a stále nekončíme, protože se prostě ničí), diáře, kožené desky na spisy, peněženky
– dobré hodinky, pero s monogramem,
– cokoliv personalizovaného (myslím, že to potěší nejen muže v obleku…).

Pro sportovce máte s dárky také vyhráno – podle sportu, který váš muž dělá, se dá nakoupit nepřeberné množství doplňků, jako například:
– doplňky na běhání (od dobrých sluchátek, uchycení telefonu, přes funkční oblečení až po registraci na vysněném závodě či poukaz k trenérovi, který učí techniku běhu),
– doplňky na lyže (od termoprádla přes chrániče páteře, helmy až po designové lyže či rovnou pobyt na horách),
– cyklo doplňky – když jsme byli v létě na Lipně, měla jsem pocit, že je tam celá republika na kolech… To pak máte inspirace plnou hlavu. Takže třeba samonosné brašny za sedlo jsou skvělý nápad, který mám i ve svém wishlistu, nebo speciální oblečení na kolo, rukavice, boty, světlo nebo rovnou  nové kolo :-).
– poukázky na tréninky či kurzy- můžete tak darovat kurz Zelené karty pro začínající hráče golfu, kurz Vůdce malého plavidla jako řidičák na loď, kurz potápění, surfování a spoustu jiných. Někomu by třeba udělala radost i diagnostika pohybového aparátu u fyzioterapeuta s následnými rehabilitacemi nebo dobrá masáž. A co třeba permanentka do oblíbeného finess centra? 😉

Tím se dostávám k další skupině dárků a to jsou různé wellness a pobytové balíčky. Někdy stačí dát jen poukaz na návštěvu sauny (naposled jsem byla v krásné sauně s výhledem na Vltavu v Sauna Spotu Dvorce), jindy třeba pojedete na wellness víkend do lázní, dovolenou se cvičením nebo prostě jen bez dětí (psychická rekreace pro rodiče :-)).
Ještě se nám osvědčily zážitkové balíčky. Muž jich dostal na Vánoce několik, známým jsme jich také pár rozdali – od leteckého trenažeru přes létání ve vzdušném tunelu po večeře v různých restauracích a pobytové balíčky.

Pak jsou ještě univerzální dárky pro chlapy :-D:
– láhev dobrého koňaku,
– degustace vín z oblíbeného regionu,
– pivní degustace,
– láhev oblíbeného bourbonu, whisky nebo jiného alkoholu,
– elektronická cigareta, náplně, doutníky, dýmka, exkluzivní tabák,
– kávovar, výběrová káva (ano, každá chceme doma George ;-)).

Co se letos objeví u vás pod stromečkem? U nás asi od každého něco ;-).
Mějte se hezky!
Pa, Pavla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *