Jak matkám usnadnit život… a giveaway ;-)

Dobré ráno a krásné velikonoční pondělí!

Dnes to bude o tom, jak si mohou maminky usnadnit život. Viděno smozřejmě z mého úhlu pohledu. Využít toho mohou koneckonců všichni 🙂.

Jak si můžeme ulehčit život? Jednoduše – nákupy na internetu. Když mám teď nemocného Juniora a nemůžeme skoro vůbec ven (a trvá to už tři týdny), tak jsem ráda za jakoukoliv službu, která mi přiveze věci až domů. Nakupuji tak potraviny, zkusila jsem i oblečení a v neposlední řadě taky věci pro děti. A až budou kluci zdraví, nejspíš u internetových nákupů zůstanu, protože jsem si rychle zvykla na to, že netahám žádné těžké tašky, vše mi kurýři  doručí až ke dveřím bytu. Už jen při představě, že nesu malé dítě, balíky plenek a krabice s dětskou výživou a do toho prací prášek a potraviny, se mi ježí vlasy na hlavě.

Dnes bych vám ráda představila internetový obchod Feedo.cz , který mě nedávno oslovil kvůli spolupráci. Feedo je největší český e-shop s dětskou výživou a plenkami. Má pobočku i na Slovensku a nově působí i na polském trhu. Feedo se snaží ulehčit život maminkám – nejen pomocí online nákupů zboží pro děti, ale provozuje i blog, na kterém rodiče naleznou spoustu užitečných informací a oddechových rubrik (např. výchovu nevýchovou, ale i recepty a kreativní nápady…). Líbí se mi také Feedo bazárek, který je pro maminky obrovskou pomocí. Odvezou si od vás staré dětské oblečení, které nafotí, zveřejní na svém portálu a po nějaké době vám vyplatí cenu sníženou o svoji provizi a neprodané věci putují buď zpět k vám nebo do Nadace Terezy Maxové. Není to skvělé? 🙂

A teď už k soutěži 🙂. Chtěla jsem touto spoluprací udělat hlavně radost vám, mým čtenářům. Vybrala jsem vám do balíčků pár drobností, které upotřebí jak děti tak maminky nebo jiní členové rodiny. Najdete v nich čistící ubrousky, šampon, pečující olej,tělové mléko a antiperspirant. Snad se vám budou líbit 🙂.

Soutěžíme o 3 balíčky výrobků Nivea. Podmínky jsou následující:

1) Sledovat můj blog přes e-mail, Bloglovin, Facebook nebo Instagram

2) Sledovat Feedo.cz přes Facebook, Youtube nebo Instagram

3) Napsat mi do komentáře pod tento článek váš e-mail a přes co mě i Feedo sledujete

Soutěž potrvá do pátku 10.4.2015 do 20h. V příštím týdnu vyhlásím na Facebooku blogu výsledky a následně vám Feedo odešle výhry.

Mějte krásný sváteční den!

P.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *