Jaký byl červenec?

Ahoj všichni!

Půlka prázdnin je za námi. Jak si užíváte? Vychází vše podle původních představ? A jste naštvaní, že je horko? Nebojte, za 12 týdnů budeme chodit v zimních bundách 😀.

Starosta už má 11 měsíců. A za poslední týden udělal snad největší pokrok. Nejen, že se začal více pohybovat po kolínkách, sám si taky sedl, sedí vzpřímeně (na rozdíl od bratra, když byl miminko), začal se na kolínkách stavět u sedačky, přelézá překážky z polštářů a včera si dokonce sám stoupl. Mám tušení, že mě teď čekají perné chvilky ve smyslu eliminace úrazů. Jsem z toho docela vystrašená. Mám šílené představy, kde všude by mohl spadnout a jak by to mohlo dopadnout. Radši na to nemyslet. No a taky se nám chlapeček rozmluvil. V autě nebo na ulici je s ním vyloženě sranda, vše komentuje, ukazuje a říká „toto“, „tam“, „de“ – jako jde. Začíná se orientovat – ukazuje mi na naše dveře od bytu, když jdeme z garáže (sousedů si asi ještě nevšiml). A chutná mu meloun, broskve, chleba s Lučinou, zmrzlina – je schopný sníst tátovi celou misku… a aktuálně má svůj první zánět spojivek z bazénu.

Juniorův červenec byl ve znamení her s kamarády a časem s babičkou a dědou, taky byl na příměstském tenisovém táboru. Dostal tam první medaili a byl z toho nadšený! Na konci prázdnin se pořádá ještě jeden týden, vypadá to, že půjde znovu 🙂. Taky dostal novou pistoli na náboje. A tento měsíc chce nějakou na raketky…

V galerii je pár fotek z prázdnin. Užijte si zbytek léta!

Ahoj! P.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *