Jarní novinky Kosmetiky MOJE

Ahoj,
na Instagramu už jste viděli výběr z novinek, které si pro letošní jaro přichystali u Kosmetika MOJE a které jsem obdržela k vyzkoušení. Produkty si zaslouží trochu textu, protože se zase povedly :-).

Řasenky
Nová řasenka Best Gigant obsahuje arganový olej a má být pečující a zároveň prodlužující. To všechno splňuje na jedničku! Má široký štětinkový kartáček, který udělá přirozené zvýrazněné a prodloužené řasy. Jednu vrstvu si dávám pro běžné denní líčení, když si ji beru večer, dávám si dvě vrstvy pro větší zvýraznění. Pro mě je největším bonusem u řasenky její pečující složka, řasy jsou totiž heboučké jak kožešinka a měkké na dotek. Tak přirozený pocit z nalíčených řas jsem ještě neměla. Většinou řasenky řasy trochu olepí, jsou tvrdé, ale u této řasenky to neucítíte.
Takže pokud hledáte řasenku pro přirozené líčení, která Vám řasy ošetří, podívejte se na Best Gigant.

V novinkách je i druhá řasenka Best Zoom, která je primárně prodlužující. Má silikonový kartáček, který je na jedné straně krátký a na druhé delší. Když chcete přirozené prodloužení a zvýraznění, nalíčíte řasy dlouhými štětinkami. Pokud toužíte po výrazném vzhledu řas, začněte první vrstvu cik cak pohybem krátkými štětinkami a následně řasy ještě jednou pročešte dlouhými štětinkami. Z mých řas to dělá dlouhé přirozené vějíře. Na večerní líčení rozhodně používám druhý postup a dvě vrstvy.
Ani jedna řasenka se mi neobtiskává pod oči. Když je odličuji teplou vodou, tak Gigant jde hned dolů, Zoom drží víc. Vždy ale používám dvoufázový odličovač očí, takže to moje “předmytí” je spíš pro můj dobrý pocit.

Laky na nehty
Novinkou jsou Gliter laky na nehty s velkými třpytkami. V nabídce jsou čtyři barvy, já jsem dostala k vyzkoušení č. 3 a 4. Lakovala jsem je samostatně ve dvou vrstvách pro velké množství třpytek na nehtech a také na barevné laky v jedné tenké vrstvě. Vždy mi nehty vydržely déle než s normálním lakem, glitry na nich prostě drží dobře. 🙂
Tím se dostávám k odlakování – stejně jako u jiných třpytkových nebo pískových prostě nečekejte, že to bude na dva tahy dolů. Alobalovou metodu nepraktikuji, ale stejně nechám odličovací tamponek napuštěný odlakovačem chvíli přiložený na nehtu a pak stáhnu aspoň většinu třpytek a zbytek pak odlakovávám na víckrát.

Odlakovač na nehty
Kosmetika MOJE má nově v nabídce i odlakovač s ricinovým olejem. Olej pečuje o nehtové lůžko, povzbuzuje růst nehtů a posiluje je. Odlakovač jsem srovnávala s oblíbeným modrým z Bipa, který mi přivezla kamarádka. Klasické laky odlíčí podle mě stejně dobře, no a ty glitrové vlastně taky, jen s trochu větší námahou.
Odlakovač je v příjemném 50 ml balení na cesty.

Automatické tužky na oči
V zásilce s novinkami jsem obdržela i černou automatickou tužku na oči. Tužka není v nabídce novinkou, už od loňského léta mám ve svém arzenálu modrou tužku na oči a i automatické konturky na rty. Nové ale je ocenění Asociace vizážistů a stylistů ČR, které automatické tužky dostaly. Já jen dodám, že právem – kreslí se s nimi výborně, na očích jsou příjemné, dlouho drží a v konci mají i ořezávátko.

Znáte už některou z novinek? Snad se Vám líbí stejně jako mně :-).

Mějte krásný a barevný první jarní den!
Ahoj, Pavla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *