Juniorův dárek k narozeninám

Týden po narození miminka měl Junior třetí narozeniny.
Od rána měl sváteční den. Dostal tašku plnou dobrot pro děti ve školce, hned ve dveřích hlásil: „Já mám narozeniny!“. Jedna holčička dokonce přestala tatínkovi plakat v náruči a šla se podívat, co ten kluk přinesl za dobroty.
Odpoledne po školce jsme měli doma oslavu – byla tu i babička s dědou, měli jsme dort, sfoukl svíčku s trojkou, rozbaloval dárečky, jedli jsme chlebíčky, dortík a připíjeli vínem. Museli jsme mu samozřejmě hned postavit Hot Wheels dráhu, kterou dostal – zabavili se všichni pánové (kromě mimina) 🙂. Zdálo se, že byl spokojený i s Legem od malého bráchy, protože tam byla další dopravní značka a kužel do sbírky.

A pak se šlo koupat… Na zádech pupínky, na bříšku pupínky, ve vlasech pupínky… manžel hledal na netu, co neštovice a čerstvé mimino, děda šel s Juniorem do postele, já fotila a posílala doktorce… Během hodiny jsme Juniorovi zabalili a manžel ho odvezl i s babičkou a dědou na Moravu…

Jeho hlavní dárek byly neštovice. Má to aspoň za sebou, i když tak brzo po nástupu do školky jsem žádnou nemoc nečekala. No a teď už jen čekáme, jestli se nějakou imunitní skulinou nenakazilo Mimi. Inkubační doba od posledního kontaktu mu běží do konce září. Tak snad se tomu prcek zatím vyhne.

Pro nás s manželem poučení – chce to kopu trpělivosti, nic se nedá plánovat a největší prioritou je zdraví a rodina.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *