Knihovna

Na jaře jsem psala o bílé policové stěně do obýváku, kterou jsme tehdy jen plánovali. Tento týden jsme se konečně dočkali a máme knihovnu! Říkám tomu knihovna, ale je to taková multifunkční obýváková stěna – v části u jídelního stolu jsou skleněné vitríny, kde budou skleničky, naproti sedačky televize a elektronika, spodní řadu tvoří šuplíky a okolo spousta místa pro knihy a fotky. Jsem nadšená, že se nám sem vlezly všechny knihy, které máme, a ještě je dost místa pro nové 🙂. Už si plním nákupní košík v Luxoru a brzy si udělám radost velkým balíkem.

Knihovna je vyrobená na míru v provedení bílý pololesk (nebo polomat :-)). Ještě řešíme úchytky spodních šuplíků. Zatím to vypadá, že v našem hlavním obývacím prostoru vládne bílá. Je tu kromě knihovny i bílý stůl se židlemi, bílá světla, vedle bílá kuchyně. Sedačka bude tmavě šedá, jen jsme zatím žádnou ideální nenašli. Tak snad do konce léta.

Už se nám ten nový byt začíná pomalu rýsovat. Mám z toho ohromnou radost, že jsme se konečně posunuli od barevného interiéru v předchozím domě do trochu klidnějšího, umírněnějšího. Věci už mají svoje místo, přepravní krabice jsou rozebrány. Teď jenom nabrat sílu do posledních maličkostí a dodělávek.

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *