Kusmi Tea – Blue Detox

Dobré ráno,
minulý týden jsem byla pozvána na moc milou akci do butiku Kusmi Tea na Chodově, kde jsem potkala i milou kamarádku Janinu. V nové prodejně se představoval se poslední čaj z rodiny wellness – Blue Detox.
Kusmi Tea slaví letos krásné 150 výročí od svého vzniku v ruském Petrohradu a také 100 let od svého přesídlení do Paříže.

V Praze najdete butiky Kusmi Tea v OC Nový Smíchov a nově také v OC Chodov. Můžete si zde přivonět ke všem čajům z nabídky, sortimentem vás provedou milé asistentky a v zadní části prodejny v OC Chodov je dokonce bar, kde si můžete některý z čajů v klidu vychutnat. Kromě Kusmi Tea jsou v nabídce i čaje Lov Organic v krásných barevných dózách.
O čaji Blue Detox mluvil majitel Kusmi Tea, který nám kromě jiného také prozradil, že za vytvářením nových čajů stojí jeho nápad na chuť a pak práce týmu asi pěti lidí. Celý proces výroby nového čaje od prvotního nápadu až po uvedení na trh trvá zhruba 6 až 9 měsíců.
Nový Blue Detox v modré krabičce evokující karibské moře je v první řadě ananasový, jeho vůni ucítíte i přes zalepenou krabičku. Dále je v něm zelený čaj, povzbuzující maté, rooibos, máta, semínka guarany, listy kopřivy nebo semínka šípku.
Blue Detox je v pořadí už třetím detoxikačním čajem, který má pozitivní vliv na pročištění organismu a jeho harmonické fungování. Prvním byl zelený Detox čaj s příchutí citronu a druhým žlutý BB Detox s příchutí grapefruitu.
O mých oblíbených čajích ze sortimentu Kusmi Tea už jsem psala dříve tady. Ráno mám nejraději žlutý BB Detox pro harmonický start a jemné probuzení metabolismu, odpoledne si už několik dní vařím nový Blue Detox. Jeho nasládlá ananasová vůně s mi moc líbí a je pro mě jako pohlazení po náročném dni, kdy se s dětmi vrátíme domů.
Který Kusmi Tea máte rádi vy? Běžte zkusit nový Blue Detox a napište mi pak, jak se vám líbí :-).
Mějte krásný a voňavý start do nového týdne! Pa, Pavla.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *