Mazání, mazání…

 

12

Ahoj,
mažete se? Doufám, že ano a že nejen vnitřně :-). Dnešní příspěvek bude totiž o mazání, přesněji o péči o rty od Blistex.
Jejich balzámy byly jedny z prvních „značkových“, které mě v životě potkaly.

Pamatuji si, jak mi tenkrát sestřenice v Bratislavě půjčovala na vyzkoušení právě tyčinku Blistex. Já jako malé dítě z vesnice znala maximálně Jelení lůj a měla jsem svůj miniaturní růžový pahýlek. (Pamatujete na ty maličké asi dvoucentimetrové kousky? 🙂 ) A tenkrát jsem snad každý balzám rozlomila nebo se mi roztekl na sluníčku.
Bez namazaných rtů bych od svých teenagerských let nevyšla v zimě ven. V každé bundě jsem měla nějaký balzám. Když jsem byla na střední, měla jsem už vysunovací kousky, pak jsem z prvního kapesného kupovala různé novinky z drogerie. V každé kapse nebo v batohu jsem měla balzám.
Posledních pár let jsou to barevné rtěnky, které nosím po kabelkách. Ale na balzámy jsem nezanevřela. Nejraději mám vysouvací tyčinky. Kalíšky, do kterých se strkají prsty mi k srdci moc nepřirostly.

Letos začal Blistex spolupracovat s Kateřinou Emmons, trojnásobnou olympijskou medailistkou ve střelbě z malorážky a ze vzduchovky. Její dojmy z balzámů můžete najít na jejím FB profilu i na profilu e-shopu Kupkosmetiku.cz.
Portfolio produktů je široké a Blistex neustále přichází s novými produkty či se zlepšením těch stávajících.
Aktuálně mám po kapsách dva kousky – regenerační Blistex Lip Classic s aloe vera a heřmánkem a máslový Triple Butters s mangovým a bambuckým máslem.
Dřív jsem měla i kalíškový Med Plus, který byl perfektní na zahojení popraskaných rtů. Pokud někdo preferuje balzámy, které zároveň dodají rtům i barevný lesk, může sáhnout po růžovém Lip Brillance, který obsahuje i kyselinu hyaluronovou a opticky zvětšuje rty. Na opary a úlevu od bolesti je dobrý krémový Lip Balzám s hojivými složkami.

Soutěž
Spolu s dalšími bloggerkami pro vás mám skvělou soutěž o balzámy Blistex, abyste měli krásné a opečované rty a mohli rozdávat ty nejšťavnatější pusinky :-).
Na mém blogu tedy budete soutěžit o 5ks balzámů Blistex Lip Classic – vylosuji pět výherců a každý dostane jeden balzám.

Co pro to musíte udělat?

 1. Sledujte můj FCB/IG profil,
 2. Sledujte FCB/IG profil e-shopu Kupkosmetiku.cz, který poskytl balzámy do soutěže,
 3. Do komentáře pod soutěžní fotku mi napište, jak se o vaše rty staráte.

A držte si palce :-).
Do slosování budou postupovat komentáře pod soutěžními fotkami na FCB a IG – můžete se tak do slosování zapojit dvakrát, pokud budete komentovat na obou sociálních sítích.
Soutěž probíhá od 13. do 19. 2. Následně vylosuji výherce.

Pokud budete chtít posbírat všechny balzámy z portfolia Blistex, zapojte se i na následujících stránkách:
Blueberry Pink – Blistex MedPlus
House of Škodulka – Blistex Triple Butters
Veru Harnol – Blistex Lip Balzám
Na vlastní kůži – Lip Brilliance

Mějte krásný týden a dávejte vašim milým šťavnaté pusy. 🙂
Pa, Pavla

12 komentářů: „Mazání, mazání…

 1. Ahoj Pavlo, bohužel mám z různých rtěnek dost popraskané a vysušené rty, takže o ně musím více pečovat. Zatím mi nejvíce vyhovoval zázračný kelímek od Oriflamu. Rty hydratuje a krásně voní. Sice má nepraktické balení, ale doposud jsem nic lepšího nenašla. Proto bych ráda vyzkoušela tento od značky Blistex v tyčince. 🙂
  Na Facebooku sleduji jako Denisa Březinová.
  denisa.brezinova15@gmail.com

 2. Ahojky 🙂 Já mám celoročně suché rty takže se o ně myslím starám hodně, musím! 🙂 Je to z toho jak málo piji (je to špatně já vím). Používám na rty jak peelingy, masky tak hydratační balzámy a jelení loje. Blistex znám, ale zkusila jsem od nich jen jeden produkt, a to daily lip conditioner a je to přímo pecka a jediné co mi pomáhá abych neměla tak suché rty. Doufám že i ostatní od této značky bude stát za to 🙂

 3. Ahojky,

  1..sleduji tě fb i ig jako Lenka Špryslová
  2.. Kup kosmetiku sleduji také přes fb i ig jako Lenka Špryslová
  3.Balzámky mám moc ráda hlavně v zimním období. .
  Blistex jsem zatím neměla možnost nezkoušet.

 4. Ahoj,
  já o rty pečuji hodně, protože mám skoro pořád popraskané a vysušené rty. Rty si právě mažu balzámem, nejraději mám ASTRID. Blistex jsem ale nikdy nezkoušela, tak nemůžu posoudit.
  ghanicka@seznam.cz

 5. Ahoj, bez balzámu ani ránu :-). Když ho u sebe nemám, hned se mi rty nejen vysuší a popraskají, ale taky kůže nad nimi zčervená a pálí. Takže jich mám všude zásobu – doma v každém pokoji, v kabelkách, v práci. Mám moc ráda klasický jelení lůj na noc, pak balzámky od kosmetiky moje – těch mám snad 10, taky mám asi 4 eosy a i když to asi není žádná sláva, tak je používám ráda, poslední dobou jsem si oblíbila kokosový od yves rocher. Blistex jsem ještě nikdy nezkoušela. evanyvltova@seznam.cz

 6. Děkujeme za pěknou soutěž 🙂 Balzámy na rty mám nejraději tři – mandlový zázračný kelímek od Oriflame na noc, měsíčkový balzám od Just když mám rty popraskané, nebo po oparu a medový Astrid do kapsy 🙂 Blistex jsem nikdy nezkoušela, takže bych za výhru byla ráda 🙂 Měj se moc pěkně. Na Fb sleduji jako Lenka Jarošová

 7. Ahoj, balzámky používám každý den, hlavně teď přes zimu, kdy mám suché a popraskané rty. Mám je všude možně, na stole, u postele, v kabelkách. Moc ráda mám Eos a Balmi, i když se mnou asi hodně holek nesouhlasí, tak mě hezky hydratují rty a ještě k tomu nádherně voní. Pak mám taky moc ráda zázračný kelíme od Oriflame. Blistex jsem ještě neměla možnost vyzkoušet a určitě bych ho ráda vyhrála, slyšela jsem na něj samou chválu. 🙂
  Klarka.Svojanovska@seznam.cz
  sleduji na ig: klarka_svojanovska

 8. U nás doma jedou balzámy na rty celoročně, ale v zimě je ho potřeba víc než jindy 🙂 Mám ráda balzámy od Astrid, ale teď používám i od Blistex a je božííí. Moje první zkušenost s Blistex a jsem naprosto spokojená, nadšená. mailík mám marcrazy@centrum.cz, sleduji na FB jako libuska.krizova

 9. Nejdůležitější je mazat, obzvlášť teď v chladném až mrazivém počasí. Rty trpí, takže používám různé balzámy, nejvíce asi tyčinku Everon od Weledy. S Blistex balzámy zkušenost nemám, ráda bych vyzkoušela 🙂 petra.sebestova1@gmail.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *