Mimi má tři měsíce

Už má tři měsíce a za chvilku bude chlapeček zkoušet kašičky a příkrmy… wow. 🙂

Tento týden jsem ho jen zhruba vážila a má okolo 6,4kg. Délku si odhadnout netroufám, je prostě přes celou postýlku napříč a trčí mu z ní nohy 🙂

Trénujeme pasení koníčků, které by měl teď ve třech  měsících plně zvládat. Musím se přiznat, že jak je už měsíc s rýmou, tak máme ještě co dohánět. Ale když se srovná, pak drží hezky 🙂. A zajímá ho všechno, co se děje okolo. Začíná se vztekat v postýlce v obýváku, protože nás nevidí. Jen slyší hlasy a občas se okolo postýlky mihneme, takže se hlásí o svoji pozornost. Dávám ho tedy na deku na koberec, kde si brouká, kope nožkama, máchá ručičkama a hlavně se rozhlíží všude okolo a vypadá spokojeně. Někdy sleduje okno, někdy světla, někdy mě nebo Juniora a někdy zachytí telku. Brácha se mu začíná líbit, hmatá po něm a směje se na něj 🙂. Ovšem velkému bráchovi se zase tohle nelíbí. Poslední dobou mi Junior říká, ať malého nakrmím, když brečí, nebo ať ho odnesu. A taky, že chce mít klid a většinou se zdekuje do pokojíku.

Mimi se už umí pěkně smát i takovým tím hodně veselým smíchem, kdy se mu třepou ramínka 🙂. Povídá si svoje agů, bů, koulí u toho očima. A ty faldíky na nožkách, tohle mám doma poprvé 😀 Junior byl sice těžší, ale vypadal hubenější. Tohle Mimi roste do šířky jako soudeček.

Bohužel ale jak má už druhou rýmu a pčiká soplíky, tak dostal svoje první antibiotické kapky do nosu. Co se dá dělat. Školkové bacily srazily celou rodinu několikrát. Snad už je to poslední vlna.

A za necelé tři týdny máme Vánoce. Mimi má krásné jelení pyžamko 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *