Neviditelné prádlo pro muže

Ahoj,
určitě znáte neviditelné prádlo Covert Underwear a jejich vychytaná trička, která nejdou pod košilemi vidět. Nově mohou být neviditelné i pánské boxerky :-).

Se skvělým nápadem na výrobu neviditelného prádla přišla před časem lektorka etikety paní Vydrová a rozjela tak revoluci v oblékání “do kanceláře”. Primárně totiž byla neviditelná trička určena jako spodní trička pod košile. Jejich neviditelnost se osvědčila právě pod klasickými bílými košilemi. O neviditelných tričkách jsem už psala dříve tady.
Postupem času se k tričkům přidala i tílka, která ocení zejména dámy na zakrytí prosvítajícího prádla. Taky znáte ten moment, kdy sice máte krásné krajkové prádlo, ale buď jeho barva nebo právě ta krajka jdou pod světlým nebo přiléhavým topem hodně vidět. Muži zas ocení tílka na zakrytí bujného hrudnhío porostu nebo tetování – pod tričkem s krátkým rukávem je neviditelné tílko jako vaše druhá kůže.

Já mám doma trička i tílka a nejsem si jistá, který produkt se mi líbí víc. 🙂 Potřebuji samozrejmě oba modely! Trička pod svetříky, u kterých nechci, aby byly cítit potem, nebo také v hodně chladných dnech, kdy chci mít dvě vrstvy i na ramenou a pažích. Tílka mám zase ráda místo klasické košilky na zakrytí zad a těla (ten materiál je taaak příjemný!). Trička i tílka mohu nosit i pod svetříky s větším výstřihem do V, protože výstřih prádla ve spodní části téměř kopíruje lem podprsenky a ze svetříku neleze. No už se na ty svoje neviditelné kousky těším, podzim se ozval docela razantně a o nachlazení opravdu nestojím :-).

Novinkou v neviditelném prádle jsou pánské boxerky – vychytávka pod světlé kalhoty a šortky. Pod světlými kalhotami také prádlo prosvítá, stejně jako pod košilemi, takže je tělová barva šortek skvělou volbou. Manžel si jejich nošení pochvaluje. Museli jsme si na ně jen trochu zvyknout – když jsem jej poprvé v boxerkách viděla a byla jsem ráno ještě rozespalá, tak jsem měla pocit, že má holý zadek :-D.
Neviditelné boxerky budou chlapi rádi nosit kvůli pohodlí a jemnému materiálu a ne kvůli vystavování gumy koukající z kalhot na veřejnosti. Jde zde hlavně o funkčnost a komfort.

Patriot ve mně jásá, protože neviditelné prádlo je ryze českým produktem – od nápadu až po pečlivé zabalení a odeslání. A když budete za chvilku vymýšlet vánoční dárky, zkuste se kouknout na www.neviditelnepradlo.cz, třeba se vám některý kousek nebo rovnou sada budou hodit :-).

Mějte se hezky a dejte bacha, co vám jde pod oblečením vidět ;-).
Pa, P.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *