Obočí od Chanelu

Dnes mám nové obočí 🙂
Byla jsem v nákupním centru a zastavila se u stánku Chanel, kde jsem okukovala jejich tři novinky v péči o pleť. Dostala jsem skvělou přednášku, jak který kousek funguje, ale pro vzorky mě nakonec poslali do Douglasu 🙁. Nevadí, ve stánku neměli kromě vzorků ani volno na líčeni, v parfumerii ano! Tak jsem se dostala do luxusní Chanel péče 🙂.
Zkusila jsem vše od odličovací vody po rtěnku. Komplet péči a makeup. Dostala jsem vzorky všech tří novinek a navíc i čistící masky a slečna vizážistka mě znovu odkázala na Chanel stánek, kde mi ještě dali tašku se vzorky několika vůní, rtěnek a makeupu.
No ale co mě nejvíce potěšilo bylo moje nové obočí! Poprvé mi někdo ukázal správné líčení mého obočí i rychlé triky. Poprvé mám správný odstín ladící k mým vlasům. Vypadám jinak, nevím nakolik to půjde na fotkách vidět, ale mám pocit dobře udělaného makeupu. 🙂 a o tom to je, ne?!
Jestli jste zvědaví na ty tři novinky, tak jsou to: Le Jour, La Nuit a Le Weekend. Tři přípravky, kdy každý se používá v jinou dobu podle názvu a to jako první věc po odlíčení. Cílem je harmonizovat přirozené pochody pleti vlastní, ve dne oživit, v noci regenerovat a o víkendu znovu obnovit.
Vzorky mám tak na týden, tak se moc těším na zkoušení.

Co vy a makeup? Líčíte se každý den nebo jen občas? Vystačíte si s pár drobnostmi nebo používáte vše od korektoru po fixační sprej? Jsem zvědavá :-)).

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *