Policejní motorka

Ahoj!

Vypadá to, že se Starosta zhlédl v bratrovi, protože se mu pořád sápal po jeho policejní motorce – odrážedlu. Junior ji dostal někdy před dvěma lety a doteď na ní jezdí na terase a na hřiště. Tak se mu samozřejmě nelíbilo, že mu ji mladší bratr bere. Mamince nezbylo nic jiného než se podívat po obchodech a nějakou motorku – odrážedlo koupit. Naštěstí jsme nemuseli nikam jezdit, jednu perfektní měli na Feedu. Je naprosto stejná jako má Junior, jen o velikost menší. Starosta tak krásně dosáhne nožičkami na zem a líp se mu odráží.

Proč jsme pořídili nejdříve tento typ odrážedla? 

Protože má vzadu dvě kola a samo stojí. Je tak stabilnější než běžná dvoukolová odrážedla. My k těm dvoukolovým také časem dojdeme, ale jako první vozítko jsem potřebovala něco stabilního, co se nesloží na zem. Složí se až Starosta, protože je zatím trochu neohrabaný. Před dvěma týdny teprve začal pořádně chodit. Chůzi jsme trénovali každý den u školky a na terase, no a po pár dnech si hned začal brát bratrovu motorku. Takže čerstvý chodec je i čerstvý jezdec 🙂. Jde mu to ale parádně. Na dřevěné terase už nemá problém a když vjede na trávu, tak se trošku lopotí, ale vždy si dojede, kam potřebuje. Ještě se musí naučit neřezat tolik zatáčky, to pak neudrží rovnováhu na jedné noze, přední kolečko se vzpříčí a Starosta přepadává. Naštěstí z malé výšky. Ale když bude dělat větší obloučky, zatočí dobře.

Novou motorku máme v malé velikosti, sed má ve výšce 26 cm. Juniorova má 30 cm. Na motorkách se mi líbí kromě stability i design – pro malé policajty je to nezbytný doplněk 🙂. Líbí se mi ale i nosnost odrážedel – malé unese až 25kg a velké až 30 kg a přitom jsou lehoučká (1,2 kg a 1,3 kg)! Kromě policejního designu jsou motorky i v krásných barvách – například růžové, červené či tyrkysové. Největší plus je ovšem cena – vejdete se do 400 Kč a dětem uděláte neskutečnou radost 🙂.

Když se dívám na děti u nás na hřišti, tak mají tyto motorky všechny. A i když někteří jezdí na kole, dají si líbit i motorkářské závody na chodníku. Jen ten rachot plastových koleček na zámkové dlažbě je docela silný. No ale kvůli dětské radosti to my dospělí vydržíme 😉.

Schválně, kolik z vás má doma takovou motorku pro děti? Napište mi do komentářů.

Mějte krásný den a díky, že sem chodíte číst!

Ahoj, Pavla

Produkt byl poskytnut eshopem Feedo.cz k nezávislé recenzi. Text a foto jsou moje vlastní.

 

Publikováno v Doma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *