Přípravy na jaro

Ahoj všichni!

Letošní přípravy na jaro bereme pěkně z gruntu a nedávno jsme řešili i Juniorovy venkovní hračky. Má tady s dětmi od sousedů pěknou partičku a o prázdninách lítají po hřišti a zahradách a samozřejmě chce všechny hračky, které vidí okolo. Letos to vypadá, že budou mít kluci venku autíčka na vysílačku. Některé děti je dostaly od Ježíška, tak možná nám tu začne nový trend v závodech autíček po chodníku 🙂.

Hledala jsem nějaké autíčko na vysílačku, které by mohlo jezdit i po terase a chodníku, které nebude jen na doma na hladké podlahy. Na výběr je spousta autíček, nejdřív se mi líbilo hasičské auto. Ale terénní s odpruženými koly bude na ven lepší, protože má podvozek výš. Vybrala jsem tedy Juniorovi krásnou žlutou terénní buginu. Snad se mu bude líbit 🙂.

Buginka je krásná. Když jede, má zapnutá světla, vypadá hodně akčně, tak snad vydrží i bouračky nebo pády ze svahu. Zatím máme za sebou první procházku, zvládla terénní nerovnosti, kanály, jízdu v listí i Juniorovo zacházení 🙂.

Kromě radosti z nové hračky je dobrá ještě jedna věc – když jdete z procházky a dítě se tváří, že už nemůže a nejraději by se neslo… pustíte autíčko a dítě začne lítat a na únavu hned zapomene. 😉

Jaké hračky budou mít vaše děti venku? Dejte mi vědět, ráda se nechám inspirovat.

Mějte krásný den!

P.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *