Soutěž o Rodinné diáře!

Ahoj všichni!

Tento týden mám pro vás další soutěž 🙂. Teď je sezóna nových diářů a kalendářů, jejich nadepisování a plánování, tak věřím, že se vám moje soutěž bude hodit.

Soutěžit se bude o Rodinné diáře – skvělé pomocníky do každé rodiny. Určitě znáte rodinné kalendáře – ať už nástěnné nebo stolní. Vloni jsem tu vlastně o rodinné kalendáře měla soutěž. V čem jsou jiné než ty běžné? Jsou tam kolonky pro každého člena rodiny a vidíte tak přehledně celý rodinný program.

Rodinný diář šel letos ještě dál – nejen, že je v praktické téměř kabelkové verzi (s rozměry 15 x 21 cm), ale hlavně má spoustu praktických listů navíc. Kromě klasického týdenního přehledu na levé stránce je vždy protější strana určena jednotlivým členům rodiny. Vodotisk v podobě postaviček vám pomůže lépe se orientovat, pro koho jednotlivé kolonky jsou. Na dalších stránkách je třeba rozvrh hodin, přehled rodinných lékařů, přehled plánovaných dárků, důležité termíny právě probíhajícího i navazujícího školního roku, a to jak v české, tak i ve slovenské verzi, státní svátky obou zemí, atd. Na vnitřní straně zadní obálky je kapsa na dokumenty. Praktické je i zavírání diáře na gumičku a také očko, do kterého můžete dát pero a mít tak vše při sobě. V galerii vám ukážu fotky mého diáře 🙂.

A nyní už k samotné soutěži – soutěžit budeme o tři Rodinné diáře. Vylosuji tři výherce, každému bude zaslán jeden kus. Co musíte pro účast v soutěži udělat?

  1. Sledovat můj blog na Facebooku nebo Instagramu
  2. Sledovat Presco Group na Facebooku nebo Instagramu
  3. Napsat do komentáře pod tento článek pod jakým jménem mě a Presco Group sledujete, na které sociální síti, a váš kontaktní e-mail.

Soutěž potrvá do neděle 22. listopadu, v následujícím týdnu vylosuji výherce a Presco Group rozešle výhry.

Hodně štěstí! 😉

P.

Produkty byly poskytnuty k nezávislé recenzi. Text a fotky jsou moje vlastní, pokud není označeno jinak.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *