Soutěž s Příšerkami

Ahoj všichni!

Taky už máte takové to podzimní šimrání za krkem a táhne vás to do obchodů nakupovat podzimní a školní výbavu pro děti? Já už minulý týden, jak se rapidně ochladilo, sedla k internetu a procházela podzimní kolekce. Projela jsem i kolekci Back to school od Presco Group, od kterého jsme vloni měli batoh, pláštěnku a další věci z kolekce Kouzelná školka.

Junior sice stále chodí do školky, začal ale chodit na tenis a pěkně se nám vytáhl. Se školkovým batohem už vypadá jak mimino, tak jsem mu tentokrát pořídila batoh s Příšerkami a k tomu svačinový box. Přece jen po tenisovém tréninku mu vyhládne 😉. Do tohoto batohu se mu hezky vejde tenisová raketa a ven trčí jen rukojeť.

Jestli se vám příšerkový batoh s boxem líbí a chtěli byste je pro svoje děti, není nic jednoduššího než se přidat do mojí soutěže! Můžete vyhrát stejný batoh a svačinový box, jako má Junior 🙂.

Abyste byli zařazeni do slosování, udělejte, prosím, následující:

  1. Odebírejte můj blog přes Bloglovin, e-mail nebo Google+ (všude pod nickem Ohmybeautifullife)
  2. Dejte like facebookové stránce mého blogu a stránce Presco Group
  3. Do komentáře pod tento článek mi napište váš kontaktní e-mail a přezdívku, pod kterou vše sledujete, abych mohla provést rychlou kontrolu.

Soutěž potrvá do pátku 4.9.2015 a hned následující den vylosuji jednoho výherce batohu a boxu. Výherce bude zveřejněn na facebookových stránkách mého blogu a obeslán e-mailem.

Hodně štěstí!

P.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *