Týdny hraček se slevou

Ahoj všichni!

Dnes mám pro vás tip na skvělou akci Týdny hraček, kterou připravil internetový obchodFeedo.cz. Během dvou týdnů si můžete nakoupit hračky za zvýhodněné ceny a ušetřit až 47%. Akce začíná dnes a potrvá do 8.11.2015. Tak pojďte pomoct Ježíškovi, ať toho v prosinci nemá tolik 😉.

Hračky v nabídce jsou pro děti od narození až do 6ti let. Najdete zde například textilní hračky pro nejmenší, kostky, skládačky, dřevěné edukativní hračky, odrážedla, auta, domečky pro panenky, hračky do vody i na zahradu, hrací stolečky pro batolata, hrací deky pro kojence, pěnové puzzle na zem a spoustu dalších.

Já jsem vybrala Starostovi dřevěnou motorickou hračku od firmy Bigjigs – Válec s vhazovacími tvary.

Tento typ dřevěných hraček zaměřených na jemnou motoriku se mi pro děti moc líbí. Jednak kvůli přírodnímu materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, ale také kvůli rozvoji jemné motoriky, která je úzce spojena s rozvojem řeči (toto jsem se dozvěděla od dětské terapeutky školené v oblasti psychomotoriky a vývoje dětí). Válec se dá použít jako vhazovací hračka a dítě si tak procvičí motoriku, dále se na něm dají učit barvy – otvory mají stejné barvy jako kostičky, které do nich patří, také se dají poznávat vhazované tvary. Hračka se dá kutálet po zemi, toto má u nás velký úspěch a válec rotuje po celé chodbě a Starosta za ním leze a posílá si jej dál. V neposlední řadě to dělá rachot, což děti baví 🙂. No a kdybych Starostovi dovolila bouchat vařečkami do věcí, byl by to určitě i dobrý buben. 😀

Válec má jednu boční tyčku vysunovací, takže se dítě lehce dostane dovnitř pro kostičky. A nebo si tam může schovat jiné věci, než které do válce patří. Naštěstí je to skrýš, do které lehce uvidíte. Případné schované klíče se tak rychle najdou 🙂

Starosta si s ním užije spoustu srandy, dokáže se i chvilku soustředit na zastrkávání tvarů a já jsem spokojená, že se tak učí novým dovednostem.

Určitě omrkněte další krásné hračky v nabídce. Nižší ceny během Týdnů hraček budou určitě pro mnoho z nás vítaným bonusem.

Mějte krásné pondělí a celý týden!

P.

Produkt byl poskytnut k nezávislé recenzi. Text a fotky jsou moje vlastní, pokud není označeno jinak.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *