Velikonoční soutěž o LEGO Duplo

Ahoj!

Znáte to pořekadlo, že musíte mít na Velikonoce něco nového, aby Vás nepokakal beránek? Už jsem tu o tom určitě vloni psala, protože my se tímto rčením řídíme 🙂. No a abych nedělala radost jen svojí rodině, ale také čtenářům blogu a odběratelům mých ostatních profilů na sítích, domluvila jsem s PR zastoupením LEGO Duplo soutěž o dvě stavebnice, které můžete dát vašim dětem právě na Velikonoce jako dárky od beránka.

LEGO Duplo doma milujeme stejně jako klasické LEGO. Kluci dostali svoje stavebnice Dupla okolo prvních narozenin. Junior měl tenkrát krabici s kostkami a Starosta dostal hasičskou stanici. Junior už má od Vánoc LEGO City, ale s Duplem si pořád hraje. Líbí se mi, že se malé děti při hře přirozeně rozvíjejí – procvičují jemnou motoriku, barvy, představivost, prostorové vnímání, počítání. Stavebnice se dají postavit podle návodu, ale můžete si s nimi i zahrát různé hry jako třeba pexeso nebo si děti mohou vymyslet svoje příběhy.
Krásně to šlo vidět u Juniora, který si nejdřív hrál s kostkami Dupla jako samostatnými hračkami. Pak začal stavět stavby. Když přešel k LEGO City, tak si nejdřív nechal postavit vše podle návodu a hrál příběhy, pak to začal rozebírat a stavěl svoje stavby z dostupných kostek.
Určitě máte doma s Legem podobné zkušenosti 🙂. Pojďme ale soutěžit.

O co soutěžíte?

Do velikonoční soutěže jsem vybrala dvě stavebnice – jednu pro holčičky a jednu pro kluky. Malé dámy mohou vyhrát stavebnici Doktorka Plyšáková – Ordinace na dvorku a malí pánové zase Moje první autíčka a náklaďáky. Snad se jim budou líbit 🙂

Pravidla soutěže

  1. Sledujte můj blog (odběry mailem nebo Google+) nebo facebook blogu nebo Instagram (nebo i YT kanál, který zatím není moc aktivní).
  2. Napište mi do komentáře pod tento článek, kde mě sledujete a pod jakým jménem, a taky váš kontaktní e-mail, kam se v případě výhry ozvu.
  3. Do komentáře prosím napište, zda soutěžíte o stavebnici pro holčičky a nebo pro kluky. Budu losovat každou kategorii zvlášť.
  4. Soutěž potrvá do pátku 18.3.2016. O víkendu vylosuji dva výherce a v týdnu od 21.3. budou rozeslány výhry.

Hodně štěstí!

Mějte se krásně 😉 Pavla

Publikováno v Doma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *