Weleda a namožené rameno

Dobré ráno!

Minulý týden jsem měla náročnou plavací středu s oběma syny a z neustálého poponášení našeho Mimi, cvičení s ním, nošení dětské sedačky a tašek na plavání mi večer ruplo v rameni a nemohla jsem jej dát ani na 10 cm od těla. Měla jsem namožený sval a pěkně to bolelo. On totiž Mimi není žádná muší váha… 😀

No a co mi na to pomohlo? Jako první záchranu jsem použila Arnikový masážní olej odWeledy – krásně mi sval prohřál a fungoval podobně jako kdybych si třeba vzala prášek proti bolesti. Bylo cítit, jak se sval zahřívá a místo přestává tolik bolet a uvolňuje se. Odpoledne jsem ještě byla u fyzioterapeuta a nechala si rameno zatejpovat, abych tomu pomohla i po medicínské stránce. No ale už první večer mi bylo znatelně líp a druhý den už jsem nevěděla, že jsem s ramenem něco měla. Samozřejmě jsem přestala Mimi tolik tahat a sedačku už nechávám v autě a nosím jen dítě. Každé kilo, které si ušetřím, je znát.

Včera jsem taky byla cvičit s trenérkou a tentokrát nám dala šíleně zabrat na nohy. Takže jsem hned večer po koupeli nanesla arnikový olej a ráno zase a cítím jen malé pnutí, jak se svaly na nohou ozývají. Není to ale ten stav, kdy mám namožené nohy a nemůžu se ani zvednout ze židle. Takhle mi to vyhovuje 🙂. Jako bonus působí arnikový olej i proti křečovým žilám.

K oleji jsem si vzala ještě Arnikový sprchový gel, který krásně voní i po rozmarýnu a levanduli a s olejem se skvěle doplňují. Sprchový gel mě nabil energií a po cvičení jsem nebyla unavená. Nebo si jej ráda dávám ráno – na voňavé probuzení.

Co používáte jako záchranu na bolavé svaly nebo na regeneraci po cvičení? Napište mi zase vaše vychytávky. Používáte pro sebe nebo pro děti Weledu? 🙂

Mějte krásný den!

P.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *