Zase slavíme…

…ty naše chlapečky 😀.

Minulý týden se stalo, že ještě dva dárky nepřišly. Naštěstí byl pro každého kluka jeden. Vyšlo to taky hezky v tom smyslu, že první oslava byla přesně na Starostovy narozeniny a druhá vyšla na Juniorovy narozeniny. Někdy je fajn mít děti narozené týden od sebe 🙂.

Junior dostal nové kolo!

Konečně má kolo jako velký kluk, tj. se šlapátky. Doteď jsme kolo říkali jeho odrážedlu, které jako kolo vypadalo, jen nemělo šlapátka a řetěz. Nové kolo zase pro změnu potřebuje stojánek 🙂. Má krásné bílo modré, už se projel po chodbě a po terase… a pak dostal horečky a už týden tu mám maroda… Jestli si pamatujete jeho loňské narozeniny, tak večer po oslavě jsme zjistili, že má neštovice… Starostovi byl týden. Takže letos horečky a angína. Dnes už dobírá poslední dávku léků, ale stálo to teda za to. No a kolo pořádně vyzkouší vlastně až půjde za dětmi ven. Zatím ho držím jen doma nebo na terase.

Starosta má svoji první autodráhu!

Kromě dvou autíček s otevíracími dveřmi jsem mu chtěla objednat nějakou bytelnou hračku, která ho zaujme. Na webu Feedo.cz jsem našla krásnou dřevěnou autodráhu. Moc se mi líbí, že je vertikální a tím pádem nezabere skoro žádné místo. Stojí jen na malém rovném podstavci. Má 4 poličky, po kterých autíčka jezdí, a vždy na jejich konci propadnou do nižší úrovně. Autíčka jsou maličká akorát do Starostovy ručky. Jsou to takové dřevěné placky s koly na konci a jsou z obou stran stejné, takže se při propadávání mohou klidně převrátit „na střechu“ a jedou zase dál. Starosta je teď sedící – klečící, k autodráze si hezky doleze. První den autodráha bavila spíš bráchu, který hned posílal dvě autíčka na sobě a dělal rachot. Další den už se malý bavil s autíčky a chtěl si je posílat po zemi. Nakonec se osmělil a začal autíčka dole chytat a dávat je zase na první poličku, aby jela znovu. Teda musím se opravit – autíčko… bere si do ruky zásadně jen to modré. 😀 Vypadá, že se mu dárek líbí a to je pro mě to hlavní. Když jde o dřevěnou hračku, která je kvalitně udělaná a vypadá bytelná, je to jen příjemnější.

Natočila jsem Juniora, jak si s autodráhou hraje 🙂.

Mějte hezký den!

P.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *