Dětská kosmetika

Dobré ráno!

Musím napsat, že se dvěma dětmi spotřeba jejich kosmetiky stoupá 🙂. Juniora totiž po každém koupání mažu, Mimi se taky nechá mazat olejem každé ráno při převlékání z pyžamka a večer znovu. Do toho má každý ještě svůj krém na obličej – olejem jsem je přes obličej vzala párkrát a pokaždé z toho měli pupínky, jak jsem jim pěkně zanesla póry. To vše vynásobit dvěma… takže stačí! Přešli jsme na jeden druh kosmetiky pro oba, abych se nespletla při používání a hlavně, aby měli jednu kosmetickou tašku, když někam jedeme. Při první výpravě na jih jsme jeli nabalení až po střechu auta. Po redukci už jsme měli plnou jen půlku zavazadlového prostoru ;-).

Co teď oba kluci používají?

Dětské tělové mléko Sebamed – dost šetrné pro kojence a vhodné i pro Juniora a jeho suché místečko pod kolínkem. Oba mají krásně hebkou pokožku. Už jsem jim ho i vzala a u mě taky dobrý 🙂.

Dětský pleťový krém Sebamed – skvělé dávkování s pumpičkou, krém krásně hydratuje, oba kluci mají obličej bez pupínků či zarudnutí. Hlavně po krému pak dobře snáší i začínající studenější teploty a přechody do tepla, které pleť hodně vysušují. Juniorovi se dávkování-pumpování tak líbí, že si chodí ráno i večer pro krém sám 🙂.

Sudocrem na opruzeniny u Mimiho. Znovu se mi potvrdilo, že nic tak dobře a rychle opruzeniny nevyléčí.

Extra vyživující mycí gel Mixa – dětský jemný sprchový gel a šampon v jednom s praktickou pumpičkou a bez obsahu mýdla. Velmi jemně myje bez vysušování, obsahuje totiž mandlový olej.

Maminky, co teď mají v koupelně vaše děti? 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *