Květnová relaxace v Tawanu

Dobré ráno!

Dnes je první máj (lásky čas), 10. května bude Den matek a já mám pro vás tip na skvělý dárek pro vaše drahé polovičky, pro maminky, koneckonců i sám sobě může člověk něco darovat 🙂.

Mám obrovskou radost, že se podařilo dohodnout s thajskými masážními centry Tawanslevu 20% na masáže a dárkové certifikáty zakoupené od 1. do 31. května 2015. Při objednání masáže nebo certifikátu si řekněte, že chcete slevu pro čtenáře blogu Oh My Beautiful Life, a bude vám poskytnuta. Masáže si můžete vybrat v salonech v Praze, Brně a Karlových Varech. Platnost dárkového certifikátu je 6 měsíců od jeho zakoupení.

Na Tawan jsem se obrátila proto, že jej mám vyzkoušený a mám to tam moc ráda. Vyzkoušela jsem olejové masáže Aroma Oil, těhotenskou masáž a jednou jsme s manželem byli i na společné aroma masáži pro páry. Nehledejte na tom nic lechtivého, byli jsme jednoduše spolu v jedné místnosti a každý měl svoji masérku 🙂.

Aroma Oil je relaxační masáž celého těla.Používají se při ní aromatické oleje, které uvolní smysly, postupuje se od nohou až k hlavě a také se jemně tlačí na akupresurní body. Masérka se na začátku zeptá, jestli chcete jemné nebo silné masírování. Vždy jsem volila jemnou variantu a nikdy jsem necítila nepříjemný tlak nebo bolest kdekoliv na těle. Masáž je krásně uvolňující a nabije vás novou energií. Je to moje nejoblíbenější.

Těhotenská masáž mě během těhotenství potkala bohužel jen jednou. Píšu bohužel, protože jsem se při ní krásně uvolnila a uklidnila, zrelaxovala jsem tělo i mysl, že bych chodila častěji. Během masáže jsem ležela na boku a celá hodina mi utekla jako nic. Cítila jsem obrovskou úlevu v bederní oblasti, břicho mě tolik netlačilo, pokožka byla krásně prokrvená, nohy i ruce si ulevily od natékání. Myslím, že miminko v pupíčku si to taky užívalo, protože ani nedutalo 🙂.

Žhavou novinkou je masáž Argan Oil. Arganovému oleji se také říká „tekuté zlato z pouště“ kvůli jeho blahodárným účinkům na organismus. Olej obsahuje esenciální mastné kyseliny, vitamíny A, E a F, zpomaluje stárnutí buněk, chrání je před UV zářením i před volnými radikály. Tuto novou masáž jsem zatím nezkoušela, ale myslím, že ji potřebuji jako sůl na jarní regeneraci pokožky.

Musím také napsat, že mi Tawan párkrát „zachránil krk“, když jsem šla na narozeniny a neměla jsem vymyšlený dárek 🙂. Už se mi stalo, že jsem na poslední chvíli volala o dárkový certifikát, který mi pak přišel poštou. Někdy se mi prostě vše včas nepovede. 😀

A ještě jsem nezmínila krásné prostředí salonů, kde je tak přátelská a hlavně klidná atmosféra, že si připadáte jako v jiném světě. A těch masáží na výběr… běžte se podívat sami, možná se tam potkáme 🙂.

Máte rádi masáže? Budu ráda za vaše komentáře a zkušenosti.

Mějte krásný den!

P.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *