Pretty Precious by Pavla

Mám ráda hezké věci a ráda dělám něco rukama. Když se tyto dvě věci spojí, občas vznikne šperk, ze kterého mám radost. A mě baví dělat to, co mě činí šťastnou a spokojenou. 🙂

Ráda se obklopuji prostředím, ve kterém je mi dobře na těle i na duši a když se může moje oko pokochat pohledem na něco krásného, moc mě to těší. Krása se dá najít kdekoliv, ať už je to pohled do zahrady, západ slunce, hezké doplňky doma nebo některé věci z módního odvětví. Proto jsem si začala vyrábět šperky. Od malička mám také ráda kameny nebo chcete-li minerály. Těm krásným a zdobným se říká polodrahokamy a s nimi jsem začala pracovat jako první. Udělala jsem kolekci náramků podle znamení zvěrokruhu, která se líbila kamarádkám – pak jsem si řekla, proč to celé neudělat pořádně? A vrhla jsem se do založení svého malého podnikání.

O logu a značce jsem měla jasno od začátku – Pretty Precious – jako synonymum pro krásné, jedinečné a křehké šperky. Logo se dvěma P představuje jak tato dvě slova, tak i můj monogram za svobodna, což je pro mě příjemná symbolika, nikoliv původní záměr. Pro mě jsou moje šperky jedinečné proto, že jsem z každého nového kusu nadšená a věnuji mu péči jako tomu prvnímu, a také proto, že vše vyrábím sama v malých sériích. Každý kámen a perla jsou jiné, takže vlastně neexistují dva stejné kusy.

Výroba šperků mi přináší velkou radost, prostupuje každý můj den a neustále mě napadají nové modely či kombinace materiálů. Velkou inspirací jsou pro mě i moje zákaznice, kterým tvořím náramky či náhrdelníky na přání. Za toto všechno jsem obrovsky vděčná. Je to nádherný pocit, když přijde zpráva, že se šperk líbí, že udělal obdarované dámě radost, že se dobře nosí a také, když se zákaznice vrací znovu pro další šperky nebo přijdou s vlastním přáním.

Pojďte se na moje výtvory podívat, budu ráda za vaši návštěvu :-).
Kolekci šperků najdete na adrese prettyprecious.cz, novinky můžete sledovat na Instagramu @prettyprecious.cz či na Facebookové stránce PrettyPrecious.cz.

Díky, vaše Pavla

pplogo_jpg-1